Regiobijeenkomsten Transmurale Infuuszorg 2025

  • 14 april 2025
  • Nieuwsbericht
  • Technische Thuiszorg



SAVE THE DATE 


Ook in 2025 staan onze regiobijeenkomsten voor de Technische Thuiszorg weer op de agenda! Dit jaar pakken we het grootser aan met een vernieuwd concept: de Regiobijeenkomsten Transmurale 
Infuuszorg. En dat is nog niet alles – in plaats van vijf bijeenkomsten organiseren we er dit jaar maar liefst zeven! 

Dankzij de uitbreiding van de regio’s bieden we een interactief en inspirerend programma. Daarbij nodigen we nadrukkelijk ook afgevaardigden van ziekenhuizen uit, zoals transferteams en  werkgroepen betrokken bij ziekenhuis verplaatste zorg. Deze samenwerkingen maken de bijeenkomsten nóg waardevoller. 

Net als voorgaande jaren werken we nauw samen met de kartrekkers van de technische thuiszorgteams in de regio’s. Het doel? Meer eenduidigheid creëren, elkaar inspireren en leren van elkaars ervaringen. Bovendien zijn de bijeenkomsten een ideale gelegenheid om te netwerken en samen te werken aan de toekomst van de transmurale, technische, zorg. 

Samen maken we de zorg sterker, innovatiever en efficiënter! 

Accreditatie wordt aangevraagd.                                       

DATUMS EN LOCATIES 

De nieuwe regioverdeling vindt u in de bijlage. Deelnemen kan in de eigen regio. 
Regio 1: Woensdag 4 juni 2025 | Amsterdam 
Regio 2: Dinsdag 20 mei 2025 | Groningen* 
Regio 3: Dinsdag 10 juni 2025 | Bleiswijk 
Regio 4: Donderdag 19 juni 2025 | De Meern  
Regio 5: Maandag 2 juni 2025 | Uden 
Regio 6: Dinsdag 27 mei 2025 | Goes* 
Regio 7: Donderdag 22 mei 2025 | Helmond 

Het programma vindt in elke regio plaats van 11:00 tot 15:00 uur, inclusief een door ons verzorgde lunch. 

*Definitieve tijden en locaties onder voorbehoud.  

PROGRAMMA  

Het definitief programma volgt. 

AANMELDEN 

Zodra het programma bekend is ontvangt u hierover zo snel mogelijk bericht met aansluitend de definitieve aanmeldingslink. Per regio kunnen maximaal 25 deelnemers aansluiten. Om zoveel mogelijk organisaties en teams de kans te geven aanwezig te zijn, kunnen maximaal 2 personen per team inschrijven. 

HEEFT U VRAGEN? 

Heeft u vragen over de regiobijeenkomsten 2025? Neem dan contact met ons op. Dit kan per email naar SalesInfuus@mediq.com

Samen maken we de zorg beter. Word lid!

Wij zijn de verpleegkundigen, verzorgenden IG en verpleegkundig specialisten van Nederland. Verenigd in V&VN zetten we ons in voor (kennis)ontwikkeling en het versterken en positioneren van onze beroepen. Wil jij zeggenschap over jouw vak? Sluit je dan bij V&VN aan! Met ruim 100.000 leden vormen we één krachtige stem. Van de werkvloer tot in politiek Den Haag.